Merhaba Mustafa Temuralay ben 29 yaşındayım ve 2008 yılından beri rc model işi ile ilgileniyorum. Asıl mesleğim bilgisayar yazılım işi ile ilgilenmekteyim. 

Halen faal olarak rc model  helikopter işi ile ilgilenmekteyim. Fırsat buldukça hafta sonları  hobimizi gerçekleştirmeye çalışıyoruz.

rcistanbul.com sitesinin kurulmasında ki  amaç ne yazık ki ülkemizde rc model ile alakalı türkçe kaynak sayısı çok az, bu güzel hobiye başlamak isteyen kişiler doğru yönlendirilemiyor. Hemde türkçe kaynak az olmasından dolayı gerekli ayar ve düzenleme yapılamadığından dolayı maddi ve manevi zararlar yaşanmakta, bunun önüne geçebilmek adına sitemizde gerekli inceleme, ayar, kullanım ile alakalı bilgiler paylaşılmaya çalışılacak.

Her geçen gün sitemiz ve diğer alt yapı kaynaklarımız gelişerek, sizlere ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek bilgiler yer alcaktır.

Sizinde merak ettiğiniz, yada sitemizde olmayıp olmasını istediğiniz bilgileri aşağıda yer alan form aracılığı ile yada mail ile iletebilirsiniz.

Aşağıda, bu web sitesini ziyaretiniz sırasında gerekli olabilecek bazı yasal bilgiler verilmiştir. Ayrıca, hangi tür bilgilerin alınabileceği ve işleme tabi tutulabileceği ve “çerezlerin” tarafımızca nasıl kullanıldığının anlatıldığı Gizlilik Politikası bulunmaktadır. Bu sayfanın içeriğini okuduğunuz ve, şartları ve koşulları kabul etmeniz halinde, siteyi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Web sitesine erişim sağlayarak veya kullanarak şartları ve koşulları kabul etmiş olmaktasınız.